FAQ – czyli najczęściej zadawane pytania

Rejon działania?

Wesela prowadzę głównie na terenie województwa Mazowieckiego, ale z chęcią dojadę w najdalsze zakątki Polski.

Nocleg?

Zazwyczaj przyjeżdżam w ten sam dzień, w który ma się odbyć wesele, a po zakończeniu wesela wracam do domu. O rezerwację noclegu proszę gdy do przejechania jest ponad 400 km.

Sprzęt?

Na każdym weselu zapewniam profesjonalne nagłośnienie i oświetlenie w systemie DMX oraz efekty wizualne takie jak: dym, bańki mydlane, wytwornica efektu CO2 oraz niski dym. Do prowadzenia zabaw na weselu używam kolorowych gadżetów. Cena usługi obejmuje zabranie na wesele wszystkich rekwizytów. Za nic nie musicie dopłacać!

Liczba osób prowadzących?

2 – do rozłożenia sprzętu jak i prowadzenia zabaw potrzebuję pomocy, dlatego zawsze prowadzę wesele z pomocnikiem.

Repertuar muzyczny?

Podczas spotkania z Parą Młodą uzgadniam repertuar muzyczny. Młodzi mogą zasugerować utwory, które chcieli by usłyszeć na swoim weselu. Zawsze!

Rezerwacja terminu?

Ostateczna rezerwacja terminu następuje poprzez podpisanie umowy i wpłatę zadatku (przy większych odległościach umowę można podpisać także poprzez Internet lub pocztę), nie ma innej możliwości rezerwacji. Wszystkie inne rozmowy traktuję jako niezobowiązujące.

Koszt dojazdu?

Dojazd jest dodatkowo płatny, jeżeli miejsce prowadzenia wesela jest położone w odległości większej jak 150 km od Siedlec (dojazd do Warszawy i okolic w cenie usługi). Koszt dojazdu ponad 150km wynosi 50 groszy za każdy kilometr.

Dostęp do lokalu?

Na rozłożenie sprzętu przed weselem jak i złożenie sprzętu po weselu muszę mieć zapewniony wstęp do lokalu na 3h przed jak i 2h po przyjęciu.

Zabawy?

Podczas prowadzenia wesela organizuję zabawy, quizy oraz tańce integracyjne. Prowadząc imprezę używam kolorowych gadżetów takich jak kolorowe peruki, maski, kolorowe sombrera, kapelusze itp. NIE PROWADZĘ ZABAW z podtekstem erotycznym, lub takich które mogłyby wprawić w zakłopotanie Parę Młodą lub gości.

Czas grania?

Przeważnie wesele prowadzę przez 12 godzin, istnieje jednak możliwość indywidualnego ustalenia długości obsługi imprezy.

Alkohol?

Podczas prowadzenia wesela nigdy nie spożywam alkoholu. Świetnie bawię się bez niego:)

Cennik?

Cena wykonania usługi jest ustalana indywidualnie – jest zależna od terminu, czasu trwania imprezy, odległości. Aby obniżyć koszty polecam zamawiać usługę podczas trwania licznych promocji, o których możecie dowiedzieć się na moim fanpage na Facebooku. Po podpisaniu umowy cena nie ulegnie zmianie.